Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Піраміда на Манхеттені: житловий комплекс розміром з квартал

2016_06_19via01__large
 

Житловий комплекс став новою визначною пам’яткою Манхеттена. За площею він займає цілий квартал.

Датська архітектурна фірма Bjarke Ingels Group (BIG) майже закінчила роботу над незвичайним житловим комплексом під назвою Via 57 West. За незвичайний дизайн будівлю прозвали «courtscraper» («court» – двір, «skyscraper» – хмарочос). У його основі лежить гібридний тип проектування (елементи європейського дому з внутрішнім двором і нью-йоркської висотки).

Розробкою внутрішнього двору займалася фірма Starr Whitehouse, що спеціалізується на ландшафтному дизайні. За проектом двір нагадує зменшену копію Центрального парку (Central Park). Дизайнери висадили 80 дерев і 47 видів місцевих рослин всередині «піраміди» на площі 2000 кв. м метрів. Потрапити в міні-парк можуть тільки мешканці Via 57 West.

Максимальна висота будівлі складає 137 метрів (32 поверхи). Усередині нього облаштовано 709 квартир. Кожні з апартаментів мають свої тераси і балкони. Нижні поверхи зайняті торговими площами, кінотеатрами, салонами краси, тренажерними залами і іншою інфраструктурою.

Внутрішній декор позиціонується як «scandimerican» (що в перекладі означає «американо-скандинавський»). Цей стиль обумовлений дубовими підлогами, білою плиткою у ванних кімнатах, і великими еркерами, що відкривають вид на річку.

Джерело: novate.ru

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно