Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Після парламентських виборів купівельний інтерес до котеджів в передмісті Києва збільшився на 6%

 

Після парламентських виборів купівельний інтерес до котеджів в передмісті Києва, в порівнянні з червнем, збільшився на 6%. Про це повідомив керуючий партнер компанії АVM Development Group Владислав Кононов.
Активізація покупців в цьому сегменті ринку намітилася ще напередодні парламентських виборів, що, на його думку, викликано двома головними причинами.«З січня по червень зростання вартості котеджів склав в середньому 4%, що практично відповідає зростанню вартості квартир в багатоквартирних будинках передмістя. Тобто, покупка котеджу – це один з найбільш ліквідних способів для вкладення коштів », – сказав експерт.

Другою причиною, на його погляд, є прогнозоване на осінь істотне просідання курсу національної валюти, яке також стимулює потенційних покупців вкладати наявні кошти саме в придбання котеджів.

Експерт повідомив, що на даний момент найбільшою популярністю користуються котеджі площею 100-150 м2, що за підсумками 7 місяців склали близько 65% всіх продажів. Популярність котеджів площею 200-250 м2 становить 25%, а популярність котеджів площею 350 м2 і вище – в середньому 10%.

При цьому, як зазначив Кононов, популярність котеджів до 150 м2 до кінця року може збільшиться до 70-75% від загальної кількості придбаних будинків.«Будинки площею до 150 м2 розглядаються потенційними покупцями, як відмінна альтернатива покупці квартири в Києві», – підкреслив він.

Владислав Кононов вважає, що в осінній період, при збереженні економічної і політичної стабільності, зростання купівельної активності в сегменті котеджного будівництва може досягти 12-15% в порівнянні з початком року.«Після півріччя виборів ринок поступово входить в свою активну фазу, яка може тривати до січня 2019 року», – підсумував він.

Довідка

Будівельно-інвестиційна компанія AVM Development Group була заснована в 2012 році.Головною спеціалізацією компанії є будівництво приміських житлових комплексів з розвиненою інфраструктурою і зручним місцем розташування.

AVM Development Group реалізує комплексні будівельні проекти «під ключ»: від концепції ЖК, до здачі його в експлуатацію.У компанії створено: власне архітектурне бюро, генпідрядна організація, служби замовника і обслуговування нерухомості.

За роки діяльності компанії було побудовано більше 80 об’єктів житлової забудови в передмісті Києва площею понад 80000 м2.

За підсумками 2018 року компанія AVM Development Group було введено в експлуатацію 3 багатоквартирних будинки в ЖК Vlasna і «Нова Конча-Заспа» та 44 індивідуальних зблокованих будинків.

На даний момент на стадії будівництва знаходиться 3 комплексу, розташованих в Києво-Святошинському районі: ЖК «Нова Конча-Заспа» (с. Ходосівка), РК Vlasna (с. Ходосівка) і ЖК «Супутник Теремки» (с. Гатне).

У 2019 компанія AVM Development Group почала будівництво 3-х котеджних екогородка комфорт і преміум-класу «Нова Конча-Заспа De Luxe» (с. Ходосівка), розташованих на ділянках 6, 15 і 25 га. Буде побудовано понад 100 будинків за фінською технологією площею від 100м2 до 350м2.

Також компанія почала будівництво пілотного проекту прибуткового будинку.

Сумарна житлова площа споруджуваних об’єктів складе 150 000 м2.

Джерело: n-k-z.com

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно