Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Питання обліку та охорони геодезичних пунктів будуть врегульовані по-новому

17251.jpg
 

Проект оприлюднено для громадського обговорення.
Запропоновано врегулювати питання належного функціонування геодезичної мережі на території України.Зокрема, визначити порядок формування переліку та проведення інвентаризації геодезичних пунктів, їх обстеження та оновлення, а також затвердити типову форму договору про передачу геодезичних пунктів для забезпечення їх охорони.

Так, облік геодезичних пунктів буде здійснюватися Госгеокадастром шляхом ведення бази даних геодезичних пунктів.

Виконання робіт в охоронних зонах геодезичних пунктів та / або роботи по знесенню і перезакладкі геодезичних пунктів також повинен погоджувати Госгеокадастр або його територіального органу.

Земельні ділянки, на яких розташовані геодезичні пункти, зі смугою землі шириною в один метр уздовж кордонів геодезичних пунктів є охоронними зонами цих пунктів.

Проектом запропоновано затвердити типову форму договору про передачу геодезичних пунктів для забезпечення їх охорони.Договір укладається у двох примірниках між підприємством і користувачем (власником) земельної ділянки, на території якого знаходиться геодезичний пункт.

Передбачається, що періодичне обстеження та оновлення геодезичних пунктів буде проводитися в міру необхідності, але не рідше ніж один раз в 10 років, а на території міст і зон активної господарської діяльності – не рідше одного разу на 5 років.

Відповідний проект постанови Кабміну «Про затвердження Порядку використання, обліку та охорони геодезичних пунктів» оприлюднено Мінагрополітики для громадського обговорення.

Джерело: jurliga.ligazakon.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно