Категории
17251.jpg
Питання обліку та охорони геодезичних пунктів будуть врегульовані по-новому
11.07.2017 Земельные участки
 

Проект оприлюднено для громадського обговорення.
Запропоновано врегулювати питання належного функціонування геодезичної мережі на території України.Зокрема, визначити порядок формування переліку та проведення інвентаризації геодезичних пунктів, їх обстеження та оновлення, а також затвердити типову форму договору про передачу геодезичних пунктів для забезпечення їх охорони.

Так, облік геодезичних пунктів буде здійснюватися Госгеокадастром шляхом ведення бази даних геодезичних пунктів.

Виконання робіт в охоронних зонах геодезичних пунктів та / або роботи по знесенню і перезакладкі геодезичних пунктів також повинен погоджувати Госгеокадастр або його територіального органу.

Земельні ділянки, на яких розташовані геодезичні пункти, зі смугою землі шириною в один метр уздовж кордонів геодезичних пунктів є охоронними зонами цих пунктів.

Проектом запропоновано затвердити типову форму договору про передачу геодезичних пунктів для забезпечення їх охорони.Договір укладається у двох примірниках між підприємством і користувачем (власником) земельної ділянки, на території якого знаходиться геодезичний пункт.

Передбачається, що періодичне обстеження та оновлення геодезичних пунктів буде проводитися в міру необхідності, але не рідше ніж один раз в 10 років, а на території міст і зон активної господарської діяльності – не рідше одного разу на 5 років.

Відповідний проект постанови Кабміну «Про затвердження Порядку використання, обліку та охорони геодезичних пунктів» оприлюднено Мінагрополітики для громадського обговорення.

Джерело: jurliga.ligazakon.ua

Читайте также

** *