Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Південна Корея побудує в Єгипті гігантську розумну ферму за $ 10 млрд

17521.jpg
 

Площа міста становитиме 300 000 феданов (126 000 га).
Єгипет і Корейсько-Арабське суспільство (KAS) підписали угоду про співпрацю для створення в північноафриканської країні інтегрованого сільськогосподарського міста вартістю $ 10 млрд, повідомляє Arab Finance.

Площа міста становитиме 300 000 феданов (126 000 га), а розташується він у південно-східній частині катарського западини, на північному заході Єгипту, сказав прем’єр-міністр Шериф Ізмаїл, виступаючи на прес-конференції після церемонії підписання.

Ісмаїл сказав, що в шестимісячний термін місто буде повністю побудований єгипетськими робочими під керівництвом корейських експертів.На цій гігантській фермі будуть представлені сільськогосподарські проекти, що використовують новітні технології: планується створення 50 000 розумних теплиць, установка пристроїв для опріснення морської води і сонячних електростанцій.Крім цього будуть представлені проекти з виробництва кормів та культивування стевії – здорового природного підсолоджувача, що заміняє цукор.

Угода є результатом візиту президента Єгипту Абдель Фаттах аль-Сісі в Південну Корею в березні 2016 року, сказав міністр сільського господарства Абдель Монейм Ель-Банна.

Джерело: hightech.fm

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно