Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Південнокорейська компанія побудувала в Польщі ТЕС

0_b6502_f7465b05_XXL
 

Після завершення будівництва і проведення пуско-налагоджувальних робіт протягом останніх семи місяців, об’єкт був переданий власнику – місцевій енергетичній компанії Krakowski Holding Komunalny.

Posco E&C була основним підрядником у проекті будівництва нової ТЕС, яка, як стверджується, буде найбільшою із працюючих на відходах у країні.

Нова ТЕС у Кракові має встановлену електричну потужність 11 МВт, а також теплову – 35 МВт. За рік в котлах нової ТЕС буде спалюватися 220 000 тонн побутових відходів.

Крім того, зола від спалювання відходів буде також використовуватися в якості матеріалу для дорожнього будівництва.

Перший заступник мера міста Кракова Тадеуш Тзміел сказав: «Я був глибоко вражений технологіями Posco E&C і їх здатністю здійснити такий строгий контроль будівництва електростанції. Я вдячний за новий об’єкт, який буде нести відповідальність за захист навколишнього середовища».

Очікується, що завдяки новій електростанції обсяг відходів на звалищі в Кракові скоротиться на 90% при одночасному вироблення електроенергії і тепла.

Генеральний директор Posco E&C Хан Чан Кун сказав: «Успішне будівництво електростанції в Кракові, що працює на промислових і побутових відходах, як очікується, стане міцною основою для Posco E&C, щоб увійти в енергетичний ринок Польщі та Східної Європи».

Posco E&C була обрана в якості переможця проведеного тендеру, який також включав заявки від таких компаній, як французька CNIM Constr Indust de la Mediterranee, бельгійська Keppel Seghers і японська Hitachi.

Джерело: tesiaes.ru

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно