Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Плани Дніпра: нові пляжі і житловий масив

Dnepropetrovsk
 

Дніпровські зодчі обговорили майбутній вигляд міста. На засіданні містобудівної ради фахівці Головного архітектурно-планувального управління міста розглянули ряд проектів, які повинні істотно змінити зовнішній вигляд деяких міських районів.

ПАРК ІМ. ШЕВЧЕНКО. Однією з головних тем обговорення стали плани з благоустрою одного з двох центральних міських парків – ім. Шевченко. Відзначимо, що даний проект готувався протягом останніх 10 років і вийшов досить об’ємним.

Серйозні плани у авторів проекту на Монастирський острів. Тут хочуть істотно розширити впорядковану зону пляжів, покривши ними всю берегову лінію. Крім того, проект включає в себе відновлення законсервованої канатної дороги, що з’єднує острів з материковою частиною міста. Для втілення цих планів у життя найближчим часом будуть намагатися залучити приватних інвесторів.

Житловий масив. Нова забудова повинна з’явитися в районі Запорізького шосе. Йдеться про територію, на якій раніше розташовувався радгосп “Квіти Дніпропетровська”. Зараз його землі – а це цілих 27 гектарів – перебувають у власності та оренді у цілого ряду підприємств.

Завдання ж представленого проекту: задати тон майбутнього будівництва, щоб в результаті вийшов не набір різнорідних об’єктів, а єдиний мікрорайон, побудований зусиллями різних інвесторів. Візитною карткою нового масиву повинен стати комплекс житлових висоток, розташованих на “червоній лінії” Запорізького шосе. За розрахунками, тут будуть жити до 13 тис. городян.

Крапкова забудова.Одним із найбільш цікавих об’єктів, які повинні найближчим часом з’явитися на карті міста, обіцяє стати другою за рахунком торговий центр “Кубометр” в районі перехрестя пр-ту Яворницького та вул. Пастера, фасад якого буде імітувати суднові вантажні контейнери. Відзначимо, що проект був зустрінутий на раді в цілому позитивно, проте не обійшлося і без ряду зауважень. Так, зодчі попросили проектувальника доопрацювати плани і продумати в них систему парковок і внести елементи озеленення.

Крім того, найближчим часом в місті має з’явитися і ряд нових житлових комплексів. Так, по вул. Луговий, 248 (район Слобожанського проспекту), незабаром повинні почати зведення нової 18-поверхівки – зараз на її місці знаходиться звалище і кілька занедбаних будівель.

А на вул.Толстого, 1 хочуть звести новий шестиповерховий будинок з паркінгом та дитячим майданчиком. З’явиться нове житло і в центрі міста – на території між вулицями Короленка та Троїцької. Там інвестори планують побудувати комплекс з дев’яти житлових будинків, об’єднаних єдиним архітектурним рішенням.

Джерело: segodnya.ua

, , , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно