Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Плани по енергоефективності в житловому секторі: за 4 роки заощадити 1 мільярд кубів газу

1312
 

Україна може скоротити споживання газу в житловому секторі на 1 мільярд кубометрів за 4 роки після введення в дію повного пакету законодавства щодо енергоефективності, повідомила прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (Мінрегіон) з посиланням на віце-прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка.

“Введення в дію повного пакету законодавства з енергоефективності вже через 4 роки прогнозовано скоротить споживання газу в житловому секторі на 1 мільярд кубометрів і значно зменшить платежі населення за комунальні послуги.Ми будемо купувати на 1 мільярд кубометрів менше імпортного газу, за який ми платимо валютою”, – цитує Зубко прес-служба.

За його словами, Україні для повномасштабного впровадження енергоефективності потрібно витратити 50 мільярдів доларів.

“З держбюджету реально виділити лише незначну частину цих коштів. Однак якщо держава надасть дієвий інструмент, гроші готові надати міжнародні інвестори і банки, оскільки термомодернізація пожвавить будівництво, ринок товарів і послуг та створить тисячі робочих місць”, – зазначив віце-прем’єр.

Джерело: unian.net

, , , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно