Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Планується скасувати норму про обов’язкове проектуванні порога при вході в житлові будинки

 

Мінрегіон продовжує оновлювати будівельні норми.
З метою створення безбар’єрного житлового середовища планується скасувати норму про обов’язкове проектування порога або ступенів при вході в житлові будинки.

Відповідна норма міститься в змінах ДБН В.2.2-15-2005 «Будинки і споруди. Житлові будинки. Основні положення”.Ці зміни будуть затверджені найближчим часом і вступлять в силу через 3 місяці після опублікування.

Зараз в ДБН прописано, що підлога приміщень при вході в будівлю повинен бути не менше ніж на 0,15 м вище тротуару.

Згідно зі змінами, допускається облаштовувати позначку підлоги приміщень при вході в будівлю на рівні позначки тротуару за умови влаштування твердого покриття з водовідведенням.

Також наголошується, що згідно з новим ДБН Б.2.2-12: 2018 «Планування і забудова територій» створення безбар’єрного простору стане обов’язковим і в пішохідних зонах.Також розширюються норми по створенню безбар’єрного простору в житловій забудові, вимоги щодо проектування зупинок громадського транспорту з урахуванням їх доступності та інформованості, створення необхідних умов досяжності об’єктів громадськогообслуговування для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення: тактильні поверхні, звукові пішохідні переходи тощо. Новий ДБН вже опублікований і набуде чинності з 1 вересня 2018 року.

Джерело: jurliga.ligazakon.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно