Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Плата за газ в квартирах без лічильників знизиться вдвічі

3679.jpg
 

Уряд таким чином вирішило простимулювати облгази встановлювати споживачам газові лічильники.

Кабінет міністрів України за пропозицією Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ), на засіданні 29 квітня ухвалив рішення зменшити нормативи споживання газу для споживачів без газових лічильників.

Про це заявив глава НКРЕКУ Дмитро Вовк.

“Уряд проголосувало за зменшення нормативів споживання газу без лічильників”, – сказав він. При цьому Вовк зазначив, що 93% споживачів користуються газовими лічильниками.

За його словами, це дозволить населенню платити за газ у два рази менше, при цьому ціна за спожитий газ не зміниться.

Вовк зазначив, що зменшення норм споживання стимулюватиме облгази встановлювати споживачам газові лічильники.

Як уточнив присутній на брифінгу міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин, для споживачів, які користуються газовими плитами і мають централізоване гаряче водопостачання, норматив буде знижений з 6 до 3 кубометрів газу вмісяць на одну людину, для споживачів, які використовують газову плиту і не мають централізованого опалення, норматив буде знижений з 9 до 4,5 куб. м.За словами міністра, для домогосподарств, які використовують газові плити та водонагрівачі, норматив знизиться з 18 до 9 куб. м газу на місяць на одну людину.

Як повідомлялося, Нацкомісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, підвищила більшість тарифів на комунальні послуги для населення з 1 квітня.

Так, тариф на електроенергію зріс в середньому на 19% і ще в 3,5 рази – до березня 2017 року, на тепло – на 72%, до 537,2 грн за Гкал. При цьому мінімальний тариф на газ для населення зріс в 3,3 рази – до 3600 грн за тисячу кубометрів.

Джерело: delo.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно