Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Платіжки з податку на нерухомість прийдуть власникам квартир до липня

2507.jpg
 

До 1 липня органи Державної фіскальної служби повинні розіслати всім власникам квартир платіжки із зазначенням розміру податку на нерухомість.

«Плата буде стягуватися за минулий рік», – розповідає директор Департаменту методологічної роботи з питань оподаткування Державної фіскальної служби Неля Привалова.Вона пояснила, що цього року заплатити за житло доведеться власникам квартир, загальна площа яких понад 120 кв. м, і будинків – більше 250 кв. м.

З наступного року податок зміниться.Згідно з новою версією Податкового кодексу, мінімальний поріг нарахування податку на житлову нерухомість складе: 60 кв. м загальної площі – для квартир і 120 кв. м – для будинків.

Розмір плати рекомендується встановити на рівні 2% від мінімальної зарплати (зараз 1218 грн на місяць) за квадратний метр на рік. «Кожен міська рада може встановлювати свої правила і, наприклад, стягувати плату за квартири від 80 кв. м », – зазначила Привалова.

Нагадаємо, Київська міська рада встановила, що з 1 травня 2016 річний податок на житлову нерухомість складе 1% від мінімальної зарплати на квадратний метр житлоплощі, що перевищує 60 кв. м в квартирах і 120 кв. м – в будинках.

Власникам комерційної нерухомості доведеться платити вже з цього року. До 20 лютого, говорить Привалова, власники офісів, складів або торговельної нерухомості зобов’язані звернутися до органу фіскальної служби, зареєструвати свій об’єкт і отримати платіжку. У 2015 рвони повинні сплатити 1% від мінімальної заробітної плати за квадратний метр на рік, а в 2016 р – 2%.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно