Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Плаваючий будинок для любителів усамітненого відпочинку

 

Для любителів усамітненого відпочинку студія Friday розробила функціональний плаваючий будинок.
Floatwing house – це модульний будинок, який може використовуватися не тільки як місце для романтичного побачення або вечірок з друзями, але і в ролі житла для постійного проживання.

Плаваючий будинок від Friday площею 52,1 м² має тільки одну кімнату – спальню, але завдяки модульної конструкції простір легко можна переробити.Крім спальної зони, тут є повноцінна кухня, ванна, зручна система зберігання і відкрита веранда – словом, все, що потрібно для проживання одного або двох чоловік.

Конструкція будинок дуже проста: він складається всього з одного поверху з терасою на даху.Стіни повністю скляні, вони захищають від вітру і дощу. Але в гарну погоду їх можна розсунути, щоб відчути легкий бриз під час руху.

У будинку є два невеликих мотора, тому він може пересуватися зі швидкістю три вузла.Звичайно, повільно, але цього цілком вистачить для неспішної прогулянки по річці. І все ж, на відміну від звичайного готелю, можна кожен день прокидатися з новим видом з вікна.

При повній “завантаженні” вдома там можна провести цілий тиждень, ніде не зупиняючись.Він досить автономний, оскільки оснащений сонячними батареями, які виробляють необхідну для його роботи енергію.

Він також абсолютно екологічно безпечний і виготовлений з матеріалів, які не завдають шкоди навколишньому середовищу.Наприклад, внутрішня обробка в основному виконана з фанери. Крім цього, в будинку є очисна система для стічних вод.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно