Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Площа перед центральним ж/д вокзалом планують перебудувати

5706.jpg
 

Там впорядкують парковку і зроблять дорогу з чотирьох смуг.

Влада Києва планує реконструювати площу перед центральним вокзалом. Головні нововведення – шлагбауми, що відокремлюють територію від «чужого» транспорту, і нові парковки.

Багаторівневі паркінги

За словами директора КП «Київтранспарксервіс» Володимира Першина, рух на площі безпосередньо перед вокзалом обмежать, відокремивши її шлагбаумами, а перед цією ділянкою побудують розворотне коло.

«Це потрібно, щоб оптимізувати на ній рух транспорту і збільшити площу стоянок. Регулювання шлагбаумами прибере звідти зайвий, транзитний транспорт.Узгодження схеми йтиме у багато етапів, ставлення до неї будуть мати багато органів, КП, так що схема поки що в початковому вигляді. Але за основу братимуться напрацювання попередніх років », – сказав« Вістям »Володимир Першин.

Також, за його словами, перед вокзалом планують збільшити кількість паркомісць – за рахунок зеленого острівця, на якому облаштують парковку.Серед іншого, в КП наполягають, що в лівому крилі вокзалу необхідно добудувати багаторівневий паркінг, який «завис» у статусі недобудови ще з 2001 року, а на його даху побудувати автостанцію.

Не встигли до ЄВРО-2012

У департаменті транспортної іфраструктури КМДА майбутню площу перед вокзалом бачать схожою на під’їзд до «Жулян». До слова, саму реконструкцію планували до Євро-2012, але тоді проект так і не був реалізований.

«Згідно з проектом, планується обмеження в’їзду на площу. На під’їзді буде встановлений шлагбаум. Заїжджаєш – отримуєш жетон. Приміром, 10 хвилин буде безкоштовно. Потім – згідно встановленим тарифом.Сама ж дорога матиме дві розводки і складатися з чотирьох смуг. Дві смуги будуть для громадського транспорту, дві інші для приватного. Скверів і фонтанів там не буде, скоріше, навпаки, по максимуму все закатати в асфальт.Відносно ярусного паркінгу вокзалу – поки його чіпати не будемо (вирішується питання з продовженням договору оренди земельної ділянки). Взагалі робиться це все для того, щоб обмежити заїзд на площу автобусів з закликальниками і впорядкувати паркування.Буде проведений тендер, на основі якого визначимо переможця. Замовником цих робіт є «Київпарктранссервіс», – кажуть нам в прес-службі департаменту транспорту Києва.

Джерело: ugorod.kiev.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно