Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Площа цього будинку всього 17,5 кв. м., а покупець не пошкодував за нього віддати третину млн. дол

17284.jpg
 

В одному з районів Лондона знаходиться крихітний будиночок. Його площа становить всього лише 17,5 квадратних метрів, але покупець не пошкодував викласти за нього майже третину мільйона доларів.
Раніше це приміщення було квітковим магазином, а потім компанія Containex, яка спеціалізується на будівництві модульних будівель, переробила це приміщення в компактний будиночок. Площа житла складає всього 17,5 квадратних метрів.Це приблизно в п’ять разів менше, ніж розміри середньостатистичного будинку в цьому районі, однак власник виклав за нього майже третину мільйона доларів.

Причиною такої високої запитуваної вартості є місце розташування будиночка.Справа в тому, що він знаходиться в Іслінгтон. Колись він був звичайною околицею, але коли Лондон став стрімко розростатися, Іслінгтон перетворився в висококласний район. Природно, ціни на нерухомість піднімалися разом з престижністю цієї місцевості.

Незважаючи на крихітні розміри, в будиночку є вітальня, спальня і кухня. Використаний буквально кожен метр корисного простору. Вітальня представляє собою дерев’яний подіум, на якому лежать подушки для сидіння і знаходиться столик зі стільцями.Під подіумом є висувний короб для зберігання речей.

Робоча поверхня кухні одночасно є і першим ступенем на шляху в спальню. Місце для сну знаходиться на антресолі.

Розміри санвузла цілком відповідають габаритам квартири.Якщо бути чесним, то весь санвузол є однією душовою кабінкою з унітазом. Для зручності слив для води зроблений прямо в підлозі.

Джерело: novate.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно