Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Побоювання українців про можливий дефолт обвалили ціни на столичну “вторинку”

6247.jpg
 

Паніка у зв’язку з побоюваннями українців з приводу можливого технічного дефолту, який міг статися 23 серпня, якби влада не досягли домовленості з міжнародними кредиторами про реструктуризацію боргу, обвалила доларові ціни на столичному ринку вторинноїжитлової нерухомості на 15%.

Про це в коментарях УНІАН повідомив президент Асоціації експертів з нерухомості України Сергій Злидень.

“У зв’язку з переддефолтним станом, а відповідно, і очікуваннями в країні нестабільності гривні український ринок нерухомості піддався паніці, що негативно відбилося на ринку … На вторинному ринку ціни у всіх сегментах з липня по вересень 2015 просіли всередньому на 15% “, – сказав Злидень.

За його словами, найбільше панічні настрої інвесторів вплинули на вторинний ринок, який зараз перебуває в замороженому стані.

“На вторинному ринку все заморозилося, оскільки традиційно падіння гривні завжди супроводжується зниженням ділової активності на ринку. Він або завмирає, або починає знижуватися”, – зазначив Злидень.

Що стосується первинного ринку, то, за словами експерта, він не просів, а залишився на колишньому рівні завдяки тому, що багато людей почали позбавлятися від своїх гривневих заощаджень і інвестувати в “первинку”.

Згідно з прогнозами Злидня, в найближчій перспективі ситуація на ринку істотно не зміниться – збережеться низький попит, але ціни стабілізуються.

“Стабільно погано – це вже добре”, – сказав Злидень.

При цьому він зазначив, що за умови загальної економічної стабілізації в країні вже до березня наступного року вартість квадратного метра на ринку нерухомості може вирости.

Джерело: economics.unian.net

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно