Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Побоюючись зриву опалювального сезону, українці масово скуповують обігрівачі

obogrev-1
 

Українці готуються до екстремального опалювального сезону. Побоюючись, що батареї в їхніх квартирах будуть залишатися холодними і після 15 жовтня, громадяни масово потягнулися в магазини за обігрівачами. Торгові точки щосили завантажують склади товаром. І констатують: покупці в цьому році вибирають енергозберігаючі новинки і дорогі дизайнерські обігрівачі

Що купують

Підвищений інтерес до цього виду техніки підтверджують і магазини, і виробники.

“Показники цього вересня значно перевищили результати аналогічного періоду минулого року, при тому, що місяць ще не завершився”, – розповіла фахівець зі зв’язків із громадськістю компанії UDEN-S Людмила Заболотня.

У самих магазинах уточнили, що попит зріс за рік, в середньому, на 10-12%. При цьому, пік клієнтських покупок припав на настання осені, незважаючи на те, що вересень цього сезону видався незвично теплим.

“Як і рік тому, сплески продажів слідували за похолоданнями або за прогнозами про прийдешнє зниження температури. Наприклад, 16 вересня ми зафіксували зростання продажів приблизно на третину, у порівнянні з середніми місячними показниками. Наступний сплеск датований 21 вересня – коли вже похолодало. Продажі в цей день виросли на 40%”, – зауважив керуючий партнер інтернет-магазину F.ua Дмитро Покотило.

Покупців не зупиняють навіть зростання цін через інфляцію. Хоча, були категорії, де цінники, навпаки, знизилися (масляні, інфрачервоні): і виробники, і постачальники вивели на наш ринок більш дешеві моделі.

Джерело: ubr.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно