Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Початок фасадних робіт в ЖК Busov Hill

13406.jpg
 

Згідно з графіком виконання робіт, першим буде змонтований стійко-ригеля каркас вітражів, потім – облаштовані примикання по периметру профілю, включаючи гідро і пароізоляцію. До монтажу склопакетів забудовник приступить вже до кінця вересня. Останнім етапом стане монтаж віконних стулок.

Нагадаємо, в житловому комплексі преміум-класу Busov Hill реалізована система «Glass Wall»: практично всі вікна в квартирах мають висоту від підлоги до стелі і простягаються на всю ширину однієї зі стін кожної кімнати.

Для безвідмовної і ефективної роботи такого скління, забудовник вибрав ультрасучасні алюмінієві фасадні системи з високої і надвисокої ізоляцією від світового бренду Schueco (Німеччина). Для максимально комфортного мікроклімату в середині квартир, в ЖК «Busov Hill» будуть встановлені 2-камерні сонцезахисні енергозберігаючі склопакети преміум-класу від американського бренду Guardian.

Busov Hill – елітний житловий комплекс, розташований на Печерську, біля Національного ботанічного саду ім. М. Гришка. Забудовник і девелопер проекту – компанія «Житлобудінвест» (клубний будинок Zverinetskiy).

Джерело: busovhill.com.ua

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно