Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Подати будівельні декларації тепер можна онлайн

5106.jpg
 

Державна архітектурно-будівельна інспекція України та Державне агентство з питань електронного управління презентували електронні послуги у сфері будівництва.

Відтепер реєстрацію повідомлень і декларацій про початок підготовчих робіт та про початок будівельних робіт можна подавати онлайн.

У вересні-жовтні 2015 запрацюють ще дві нові послуги – реєстрація декларації на готовність об’єкта до експлуатації та подання відомостей для отримання ліцензії на господарську діяльність по створенню об’єктів архітектури.Про це повідомив голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев.

“Сьогодні електронне управління є ключем до реформ в Україні.Саме е-урядування покликане забезпечити нову ефективність і прозорість роботи органів влади, а також нову якість обслуговування громадян і бізнесу “, – зазначив він.

Раніше, щоб подати декларацію про початок виконання підготовчих чи будівельних робіт на реєстрацію, слід було звертатися в наданні адміністративних послуг, долати значні відстані або стояти в чергах.

Повідомлення або декларацію про початок будівництва можна зареєструвати в будь-який зручний час 24 години на добу, сім днів на тиждень через інтернет, витративши на це не більше кількох хвилин.

Для цього слід зайти на сайт e-dabi.gov.ua, визначити послугу, ввести свої дані, поставити електронний підпис і документ автоматично направлять в потрібний територіальний департамент або управління ДАБК.

Електронна форма документів з автоматичною перевіркою і підказками значно мінімізує ризик допущення помилок при її заповненні. Зареєстрована декларація з відповідним номером у єдиному реєстрі надійде на електронну пошту замовника.Також можна перевірити факт реєстрації декларації, проглянувши запис в єдиному реєстрі через інтернет.

“Сьогодні ми зробили ще один важливий крок на шляху до впровадження е-урядування в Україні, – зазначив Олександр Риженко, голова Державного агентства з питань електронного управління України.- Надання доступних, прозорих і некорупційну адміністративних послуг, досягається шляхом переведення їх в електронну форму – це те, що найбільше очікують громадяни і бізнес “.

Нагадаємо, що пілотний проект з електронним адміністративних послуг є складовою кампанії щодо впровадження електронного урядування в Україні, який реалізуетться за підтримки координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Джерело: newbud.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно