Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Податок на нерухомість доведеться платити усім без винятку

1908.jpg
 

Податок на нерухомість доведеться платити всім без винятку. Така пропозиція міститься в поправках до Податкового кодексу, запропонованих Кабміном.
Податок на нерухомість доведеться платити всім без винятку. Як передає LB.ua, така пропозиція міститься в поправках до Податкового кодексу, запропонованих Кабміном.Законопроект №1578 скасовує норми Податкового кодексу, які встановлюють базу оподаткування у розмірі 120 кв. м для квартир, 250 кв. м для будинків і 370 кв. м для різних видів житлової нерухомості в спільному володінні (будинків і квартир).Тобто під базу оподаткування потраплять усі без винятку житлові об’єкти.

При цьому законопроект пропонує включити в базу податку також нежитлову нерухомість і зробити платником податку не тільки фізичних, а й юридичних осіб.

Єдина ставка податку становитиме 2% від мінімальної зарплати за 1 кв. м. Платити потрібно буде раз на рік. У той же час від податку будуть звільнені МАФи та приміщення для ринкової торгівлі для малого та середнього бізнесу.Органам місцевого самоврядування пропонується залишити право встановлювати пільги для даного податку для фізосіб в залежності від їх майнового стану, а також для релігійних організацій.

Джерело: economics.lb.ua

Возможно, Вам также будет интересно