Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Податок на комерційну нерухомість позитивно відіб’ється на ринку – експерт

677.jpg
 

Податок на нерухоме комерційне (нежитлове) майно позитивно відіб’ється на ринку, оскільки сприятиме створенню умов для його розвитку.
Таку думку висловив керівник відділу продажів ЖК “Park Stone” Дмитро Шостя.

За словами експерта, розмір податку несуттєво вплине на вартість комерційної нерухомості або ціну оренди квадратного метра.

“Мова йде про 2% від мінімальної заробітної плати за кожен квадратний метр на рік. Сьогодні це 24,36 грн. Або $ 2-2,5. В помісячною розбивці – це непомітні суми як для орендодавця, так і для орендаря.А от місцеві органи влади, для яких податок на нерухомість є одним із джерел наповнення бюджету, швидше за все, будуть створювати умови для будівництва нових об’єктів комерційної нерухомості, щоб збільшити базу оподаткування “, – вважає Д. Шостя.

Він додав, що в першу чергу мова може йти про спрощення регуляторних процедур і створенні інфраструктури для бізнесу.

“Податок на нерухомість становить левову частку бюджету розвитку – тієї частини місцевих бюджетів, яка спрямовується на капітальне будівництво, великі інфраструктурні проекти.Тому ми очікуємо, що території змагатимуться за появу у себе великих комерційних об’єктів – як виробничих, так і соціально-культурного призначення.Очевидно, що спрощення процесу отримання дозволів у місцевої влади і підведення комунікацій до ділянки має стати головними кроками в цьому напрямку “, – упевнений керівник відділу продажів ЖК” Park Stone “.

Експерт відзначає, що, на відміну від податку на житлову нерухомість, умови справляння якого обмежені параметрами площі квартир і будинків, податок на комерційні приміщення буде стягуватися з усіх об’єктів. А це суттєво спростить його адміністрування.

Джерело: ubr.ua

Возможно, Вам также будет интересно