Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Подружжя перетворили непоказний 300-річний будинок в сучасний маєток

18937.JPG
 

У британському графстві Корнуолл є будинок, побудували які понад 300 років тому. І хоча зовнішній вигляд будинку зовсім не вражає – маленькі вікна, непоказні стіни і низькі двері, варто зайти всередину, щоб враження змінилося радикально.
Якщо вірити хроніками британського графства Корнуолл, то цей будинок був побудований в кінці 1600-х років. А недавно його новими власниками стала молода пара, і молодятам вдалося перетворити це сумне житло в затишне подружнє гніздечко.

Придумуючи новий дизайн інтер’єру, новим власникам довелося вирішувати відразу кілька проблем. Однією з головних були дуже маленькі вікна. 300 років тому це було зроблено спеціально – щоб тепло не виходило з дому.Однак саме через це в будинок потрапляє зовсім мало світла, і в кімнатах панує напівтемрява. Щоб це виправити, нові власники будинку вирішили оформити інтер’єр у світлих тонах: стіни зробили білими, а меблі та декор – пастельним.

Центральний акцент будинку – старий камін.Його було вирішено залишити в первозданному вигляді, але доопрацювати з урахуванням сучасних правил пожежної безпеки. В камін поставили дверцята з вогнетривкого скла, а нішу в каміні обклали сучасні вогнетривкими матеріалами.Вирішено було залишити в будинку і величезна дерев’яна скриня, який перетворили на стіл.

І якщо вітальня витримана в автентичному стилі, то кухня обставлена ​​по останньому слову техніки. Але настрій будинку вдалося зберегти.Крім кухні і вітальні в старовинному особняку є дитяча кімната і спальня для батьків.

Після того, як ремонт був закінчений, власники будинку вирішили здавати його в оренду всім, хто хоче поринути в минуле.

Джерело: novate.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно