Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Покупці все частіше віддають перевагу житлу в передмісті – думка

13778.jpg
 

У січні-серпні 2016 року в області продано на 15-20% більше житла в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, тоді як в столиці – на 5-7%.

За словами керівника аналітичного департаменту компанії “Інтергал-Буд” Анни Лаєвської, нерухомість у передмістях столиці користується популярністю з кількох причин.

Перш за все, це ціни на квартири, які в середньому на 25-30% нижче в порівнянні навіть з деякими віддаленими районами столиці.

“Транспортне сполучення з Києвом поліпшується завдяки запуску нових маршрутних таксі. Крім того, забудовники практикують самостійну організацію транспортного сполучення до найближчого метро, ​​якщо мова йде про комплекс на кілька тисяч жителів. Такий підхід суттєво підвищує привабливість приміського житла”, – розповіла експерт.

У містах-супутниках також створюються комфортні умови проживання: щільність забудови не така висока, як у столиці, що дозволяє розмістити більше об’єктів соціальної інфраструктури і не гнатися за висотністю.

Крім того, в передмісті краще екологічна ситуація, що також важливо для сімей із дітьми.

“Отримуючи сьогодні переваги життя за містом, уже через кілька років жителі цих масивів можуть стати повноцінними киянами. Міста-супутники увійдуть до складу Києва і це тільки питання часу. Багато потенційних покупців це розуміють і тому не вважають недоліком, що сьогодні доводиться жити за формальної кордоном столиці”, – додала Анна Лаєвська.

Джерело: stroyobzor.ua

, , , , , , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно