Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Поліпшення ситуації в дорожній галузі не може бути одномоментним – в.о. глави “Укравтодору”

pryamo-uhodyashyaya-vdal-doroga-pod-yasnym-nebom
 

Новопризначений виконувач обов’язків голови Державного агентства автомобільних доріг України ( “Укравтодор”) Славомір Новак заявив про готовність докласти максимум зусиль для кардинальної зміни стану українських доріг, проте підкреслив, що поліпшення не може бути одномоментним.

“Я не маг, не чекайте від мене чудес. Дороги не будуються швидко. Потрібно реформувати систему, робити її прозорою, потрібно почати будівництво. Дороги в дуже поганому стані, і я це знаю. Нам потрібен час”, – зазначив він в ході свого представлення колективу “Укравтодору” 24 жовтня.

С.Новак підкреслив, що йому потрібна підтримка колективу, в тому числі в донесенні суспільству тих змін, які будуть здійснюватися.

“Я знаю, легко не буде. Одна людина тут нічого не зробить. Мені потрібна підтримка міністра, уряду, всієї команди “Укравтодору”. Всіх, хто хоче чесно і наполегливо працювати, запрошую в команду”, – сказав він.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян, представляючи нового керівника “Укравтодору” сказав, що призначення С.Новака – хороша можливість для одного з найважливіших агентств України, якому зараз приділяється підвищена увага як з боку прем’єр-міністра, уряду, так і з боку громадськості, отримати нову якість роботи.

“Мені надзвичайно приємно, що погодився очолити це відомство колишній міністр транспорту Польщі, який є не тільки неабияким політиком, а й дуже хорошим чиновником, який прекрасно розуміє систему європейського зразка, до якої ми повинні дійти. І я впевнений, що у нього це вийде”, – підкреслив В.Омелян.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів нещодавно призначив С.Новака в.о. глави “Укравтодору”.

С.Новак – польський політик, політолог за освітою. З 2007 по 2009 рр. – Держсекретар в канцелярії прем’єр-міністра і голови політичного кабінету прем’єр-міністра Дональда Туска. З 2009 по 2010 рр. – Віце-президент парламентської фракції Громадянської платформи. З 2010 по 2014 рр. – Голова Поморського регіону. З 2010 по 2011 рр.- Державний секретар у канцелярії президента з питань контакту з урядом і парламентом. З 2011 по 2013 рік – міністр транспорту, будівництва і морського господарства. Член парламенту ряду скликань.

Джерело: interfax.com.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно