Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Половина прийнятих квартир у Києві цього року – однокімнатні

pspkiev
 

За даними Головного управління статистики в Києві, у побудованих у січні-вересні 2016 р житлових будинках прийняли в експлуатацію 10 398 квартир. Переважно будуються однокімнатні (5432), двокімнатні (3206) і трикімнатні (1538) квартири.

Всього в січні-вересні 2016 року в цілому по підприємствах забудовників на території міста прийняли в експлуатацію житлових будинків загальною площею 699,6 тис. квадратних метрів.

Нагадаємо, експерти вважають найбільш затребуваним сегментом на ринку житлової нерухомості так звані смарт-квартири – житло невеликій площі, в якому однак можна облаштувати комфортне проживання. Як пояснив віце-президент “Київміськбуду” Аркадій Бондарев, за оцінками фахівців, комфортний метраж для невеликої квартири – 35 кв.м для однокімнатної, 50 кв.м для двокімнатної і 70 кв.м – для квартири на три кімнати.

У той же час він зазначив про існування санітарних норм, за якими на одну людину має припадати 17,5 корисних квадратів, тобто вся сім’я повинна мати приблизно 25 кв.м, але не менше.

Джерело: unn.com.ua

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно