Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Польща хоче допомогти побудувати метро на Троєщину

4916.jpg
 

Зацікавленість будівництва гілки метрополітену висловив ще й Китай.

Польща готова допомогти Києву в будівництві гілки метрополітену на Троєщину. Про це заявив виконуючий обов’язки директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Олександр Козловський.

Чиновник зазначив, що Київ самостійно не зможе вирішити питання з будівництвом, а лише за допомогою держави, або за рахунок іноземних запозичень.

«Ми зможемо побудувати метро на Троєщину або за допомогою держави, або за рахунок залучення позикових інвестицій. Так, наприклад, Польща висловила зацікавленість – готова в якійсь частині профінансувати ці роботи. Також ми обговорюємо будівництво з Китаєм.Зараз ми знаходимося в пошуку, щоб цей процес реально розпочати і завершити », – сказав Козловський.

Що стосується пріоритетного будівництва – метро або швидкісного трамвая, Олександр Козловський підкреслив, що на Троєщині повинен бути саме метрополітен.

«Безумовно, тільки метро. Різниця між ним і трамваєм полягає в різниці максимально можливої ​​кількості перевезених пасажирів, особливо в години пік.Зараз ми ведемо дискусію, де має проходити метро – по Маяковського під землею або по Бальзака – відкритим способом. Є документи, що регулюють і одну й іншу стадії. Крім того, метрополітен – основна хорда, яка зачіпає містобудівні інтереси.Тому до його будівництва потрібно підходити розумно », – сказав чиновник.

Джерело: abcnews.com.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно