Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Понад 200 сімей отримали квартири за підтримки держави

12660.jpg
 

У другому кварталі 2016 року в Україні було введено в експлуатацію 7 житлових будинків, в яких 224 сім’ї отримали власне житло завдяки участі в державних житлових програмах, які реалізує Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву.

Як повідомляє прес-служба відомства, житлові будинки, які зводилися за участю в державних житлових програмах, побудовані в Києві, Вишгороді, Миколаєві, Полтаві, Сумах та Херсоні.

“В Україні прийняті і діють понад 90 місцевих програм щодо забезпечення населення житлом. Це не тільки програми з пільгового кредитування молоді і надання державної підтримки. На місцях досить швидко і активно реагують на зміну потреб суспільства. Зокрема, приймаються і розробляються програми по забезпеченню житлом учасників АТО, переселенців. Підтримуються працівники бюджетних установ, медики, науковці та ін.”, – зазначив перший заступник голови правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергій Комнатний.

Він також повідомив, що в 3 кварталі 2016 р. планується введення в експлуатацію 13 житлових будинків загальною площею 103,9 тис. кв. м, де завдяки участі в житлових програмах, власні квартири отримають 62 українських родин.

Джерело: ubr.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно