Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Понад 400 тис. грн. залучені на утеплення будинків в 2017 році

56775757
 

Так, з 3 по 6 січня 2017 року, ще 5 ОСББ стали учасниками програми “теплих” кредитів, залучаючи 416 тис. грн на придбання різних матеріалів і обладнання для впровадження енергоефективних заходів у своїх багатоповерхівках.

У Держенергоефективності помітили, що така активність ОСББ у святкові дні початку нового року дозволяє припустити, що в 2017 році програма буде такою ж популярною серед ОСББ, як і в минулому році.

Так, в 2016 році ОСББ реалізували 435 проектів з підвищення енергоефективності в багатоповерхівках, що в 2,2 рази більше ніж у 2015 році. На ці цілі ними залучено 61 млн гривень, що в 3,6 рази більше, ніж в 2015 році.

У відомстві зазначили, що ОСББ-учасники мають можливість отримати з держбюджету не менше 40% -ї компенсації коштів, залучених на обладнання і матеріали для утеплення будинку. Якщо в ОСББ є одержувачі субсидій, то вони гарантовано отримують збільшений розмір відшкодування – 70%.

“Крім державної допомоги, багато ОСББ можуть розраховувати і на додаткову компенсацію відсотків або суми по кредиту від місцевої влади. У деяких областях і містах сума відшкодування з місцевих бюджетів становить від 20% до 50%. Це означає, що в деяких регіонах сумарний розмір компенсації суми коштів, залучених на термомодернізацію багатоповерхівки, може досягти 70% і більше”, – йдеться в повідомленні.

Джерело: unn.com.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно