Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Понад 40 тис. Військовослужбовців стоять у черзі на отримання житла – Міноборони

2455.jpg
 

У Міністерстві оборони України вважають за необхідне передбачити на найближчі 5 років державне фінансування програми будівництва житла для військовослужбовців, заявляє перший заступник міністра оборони Іван Руснак.

“Ми пропонуємо визнати потребу у фінансуванні програми будівництва житла для потреб ЗСУ та інших військових формувань на найближчі п’ять років на загальнодержавному рівні та передбачити її виконання в бюджеті Міністерства оборони”, – сказав він в ходіслухань у комітеті Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони в суботу.

За словами першого заступника міністра, зараз в ЗСУ на квартирному обліку перебуває понад 40 тис. Чоловік.

Крім того, додав він, необхідно більш ефективно використовувати землі Міністерства оборони, зокрема, для будівництва житла. Для цього можна укладати договори з керівниками облдержадміністрацій і з потенційними забудовниками.

“Форми можуть бути різні, … але остаточний варіант – забезпечення учасників АТОсначала службовим житлом, після цього надання статусу постійного (житла – ред.) Після виконання певних процедур”, – сказав перший заступник голови Міноборони.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно