Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Попит на квартири в Києві і області продовжує падати

16935.jpg
 

Попит на квартири на первинному і вторинному ринках Києва та області за результатами 2016 року і початку 2017 року має тенденцію до скорочення, повідомила консалтингова компанія в сфері нерухомості NAI Ukraine (Київ).
“Причинами цього є загальноекономічні фактори, що негативно впливають на купівельну спроможність, і на якість виконання об’єктів девелоперами, включаючи своєчасність введення в експлуатацію, що підриває довіру інвестора до ринку в цілому”, – наголошується впрес-релізі компанії в середу.

За даними NAI Ukraine, найменше падіння попиту на первинну житлову нерухомість спостерігається в сегменті квартир преміум-класу – об’єкти з таким житлом в середньому вводяться в експлуатацію з 90% проданих квартир.

Як зазначає компанія, на вторинному ринку житлової нерухомості Києва і області в 2016 році і на початку 2017 року середній період експозиції об’єкта становив 6-12 місяців, а звичайний дисконт при продажу коливався в межах 20-40% початкової вартості.

Згідно з повідомленням, ціни на житло в Києві та передмісті в 2016 році і перших місяцях 2017 року продовжили падіння – річне зниження досягло 12-13% для первинного і вторинного ринків Києва та 6% – для області.Найбільш дорогим житло залишається в Шевченківському, Печерському та Оболонському районах Києва.

При цьому найбільшою популярністю у покупців користувалися дво- і трикімнатні квартири вартістю $ 50-100 тис.

За даними компанії, загальний обсяг пропозиції житла в Києві і області залишається стабільним і становить в середньому 350-370 об’єктів на первинному ринку і близько 90 тис. Квартир на вторинному ринку.

NAI Ukraine створена в 2016 році, є українським представництвом мережі консалтингових компаній у сфері комерційної нерухомості NAI Global.

NAI Global володіє більш ніж 400 офісами в 55 країнах світу з 7 тис. Співробітників.Щорічний обсяг угод компанії складає більше $ 45 млрд. Є дочірнім підприємством компанії C-III Capital Partners, яка управляє близько $ 150 млрд.

Джерело: interfax.com.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно