Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Попит на нерухомість в Криму впав до мінімуму

4118.jpg
 

Найважче довелося ринку заміської нерухомості, де переоцінені після приєднання Криму до Росії вдома майже перестали продаватися.

За перший квартал 2015 ціни на нерухомість в Криму впали на 15%, а попит скоротився до мінімуму, пише газета “Комерсант”.

Найважче довелося ринку заміської нерухомості, де переоцінені після приєднання Криму до Росії вдома майже перестали продаватися. Потенційних покупців відлякують завищені очікування продавців і низька якість інфраструктури.

На цьому тлі більш привабливим виявилося житло в інший курортній зоні – в Краснодарському краї. За перший квартал 2015 квартири в Сочі вже подорожчали на 10-15%.

Згідно з даними Кримстата, зростання цін на житлову нерухомість в Криму за підсумками 2014 склав 46%. Але вже на початку поточного року відбувся різкий відкат: за підсумками першого кварталу середня вартість житла скоротилася на 14%. У лютому середня вартість 1 кв. м в квартирах на вторинному ринку та індивідуальних житлових будинках становила $ 1,3 тис. Загальний обсяг пропозиції за рік майже не змінився: зараз на півострові продається трохи більше 5 тис. Об’єктів.

Директор агентства “Мультидом” Наталія Массальський дотримується трохи інших оцінок.За її словами, в Севастополі про 15-відсоткове зниження рублевих цін можна говорити тільки на первинному ринку. “Продавці вторинної нерухомості традиційно номінують об’єкти в доларах і поки не збираються знижувати ціни”, – міркує вона.

Джерело: kommersant.ru

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно