Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Попит в Україні на малогабаритні квартири в новобудовах буде переважати в найближчі 5 років – експерти

2645.JPG
 

Сформована в Україні тенденція до попиту на квартири площею 18-20 кв. м в бюджетному сегменті ринку первинної житлової нерухомості буде переважати в найближчі п’ять років, вважає директор консалтингової компанією City Development Solutions (CDS, Київ) Ярослава Чапко.

“У найближчі п’ять років, мені здається, попит на малогабаритні квартири переважатиме”, – сказала вона на “круглому столі”, в ході якого обговорювався проект “Класифікації багатоквартирних об’єктів первинного ринку житлової нерухомості” в Києві у вівторок.

У свою чергу, глава ради директорів Конфедерації будівельників України – президент інвестиційно-будівельної групи компаній “Герц” Олександр Ротов вважає, що тенденція до попиту на малогабаритні квартири є тимчасовою.

“Зараз маленькі квартири населення купує тільки для того, щоб вкласти свої кошти і зберегти гроші в кризовий період. Як тільки криза мине, вони будуть просто як спадщина старовини “, – сказав він.

При цьому А.Ротов зазначив, що критерії мінімальної площі квартир економ-класу час від часу слід переглядати в бік підвищення для поліпшення якості життя громадян.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно