Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Порошенко обмежив передачу землі в користування без аукціонів

10213.jpg
 

Президент України Петро Порошенко підписав закон, який скорочує кількість умов, що дозволяють передавати в користування земельні ділянки державної та комунальної власності без проведення земельних торгів.

Згідно з повідомленням на сайті Верховної Ради, закон №1012-VIII повернуто до парламенту за підписом президента. Закон виключає із Земельного кодексу України положення, які дозволяють передавати в користування земельні ділянки державної та комунальної власності без проведення земельних торгів. Йдеться про заборону передачі без аукціону землі в оренду державним та комунальним підприємствам, бюджетним установам, вищим навчальним закладам, а також господарським товариствам, у статутному капіталі яких державна або комунальна частка акцій перевищує 60 %.

Також не буде передаватися в користування без аукціону земля для створення озеленених територій загального користування, для ведення фермерського або особистого господарства, садівництва, будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів. Вводиться заборона передачі в користування без проведення торгів землі для розміщення інфраструктури оптових ринків сільськогосподарської продукції.

Нагадаємо, що 18 лютого 2016 року за прийняття законопроекту № 2279 “Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо проведення земельних торгів” у другому читанні проголосували 228 народних депутатів.

Джерело: stroyobzor.ua

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно