Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Порошенко підписав закон про демонополізацію ринку житлово-комунальних послуг

18354.jpg
 

Документом осучаснював правові, економічні та організаційні засади надання споживачам житлово-комунальних послуг.
Президент Петро Порошенко підписав закон про демонополізацію ринку житлово-комунальних послуг (№ тисячі п’ятсот вісімдесят одна-д). Про це йдеться в повідомленні на сайті глави держави.

Повідомляється, що реалізація положень закону «Про житлово-комунальні послуги» сприятиме демонополізації та дерегуляції у сфері житлово-комунальних послуг, підвищення їх якості, забезпечення можливості контролю за їх наданням, оновленню житловогофонду і підвищення ефективності його управлінням.

Також сказано, що документом осучаснював правові, економічні та організаційні засади надання споживачам житлово-комунальних послуг, а також вводять нові моделі договірних відносин між споживачами і виконавцями послуг,побудовані на принципах відкритості, прозорості та взаємної відповідальності.

Зокрема, його нормами визначено перелік житлово-комунальних послуг, загальні вимоги щодо надання таких послуг та основи їх комерційного обліку, порядок оплати за їх надання та застосування соціальних нормативів, порядок і особливості укладення,зміни і припинення договорів суб’єктами правовідносин у сфері надання житлово-комунальних послуг.

Джерело: unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно