Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Порошенко заборонив списувати борги по простроченій оплаті за газ і електроенергію

820
 

Президент України Петро Порошенко 11 серпня ветував і на наступний день повернув до парламенту раніше прийнятий Верховною Радою законопроект під номером 2706 “Про заходи, спрямовані на забезпечення стабільного функціонування суб’єктів у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення”, яким було запропоновано встановити мораторій на стягнення штрафів, пені або відсотків у зв’язку із заборгованістю теплокомуненерго за природний газ та водоканалів за електроенергію.

Про це повідомляється на сайті Верховної Ради України.

Згідно з повідомленням 12 серпня 2016 року законопроект був переданий президентом із правками до парламентського комітету з питань будівництва та житлово-комунального господарства.

Згідно з текстом законопроекту, який розміщений на сайті парламенту, в разі його підписання, виконавчі провадження відносно теплокомуненерго і водоканалів за борги підлягають зупиненню. Мораторій припиняється з дня відшкодування компаніям різниці між існуючим тарифом і економічно обгрунтованими витратами, а також виплати субсидій на комунальні послуги.

Джерело: economics.unian.net

, , , , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно