Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Поруч зі Слов’янськом хочуть побудувати новий селище

738.jpg
 

Після повного звільнення Сходу України від терористів відновленням інфраструктури регіону серед інших займатиметься Агентство з відновлення Донбасу, яке належить ще створити.
В найперших планах цієї некомерційної організації – будівництво нового селища біля Слов’янська на Донеччині. Його мають звести замість майже повністю знищеної Семенівки.

Крім того, створять відкритий склад будівельних матеріалів, які місцевому населенню видаватимуть безкоштовно. Агенство хоче створити канадець Данило Білак, керуючий партнер юридичної компанії CMS Cameron McKenna LLC.

“Ідея створити агентство, в рамках якого будуть концентруватися роботи з відновлення зруйнованих об’єктів – житлових і нежитлових – народилася близько півтора місяці тому.Ми хочемо сформувати електронну базу таких об’єктів, і розробити прозорий і ефективний механізм відновлення “, – пояснює голова Донецької облдержадміністрації Сергій Тарута.

Фінансувати проекти планують завдяки меценатам, інвесторам, а також кредитами, які хочуть взяти у міжнародних фінансових організацій.У зруйнованій Семенівці планують заново відбудувати все селище, адже там зараз зруйновані 260 приватних будинків, розташованих поблизу блокпоста.

“Щодо Слов’янська ідея не відновлювати зруйновані будинки, які в основному вже неможливо відновити, а побудувати нові – за європейськими стандартами, екологічні, із застосуванням енергозберігаючих технологій.Це кращий спосіб показати різницю між тим стандартом, який був у нас, який є у сусіда, і який прийнято в цивілізованому світі “, – зазначив Тарута.

Навіть приблизного бюджету обох проектів – відновлення селища та забезпечення будматеріалів – поки не оголошують.

Якщо ж будматеріали закуповувати оптом, то ціна за “квадрат” зменшиться до 5-6 тис. Грн.Тим часом вже пройшло 40 днів після звільнення Слов’янська від терористів. Місто, яке звільнили на початку липня, повертається до нормального життя. Знову є вода і світло, в магазини завозять продукти, а людям виплачують пенсії.Багато людей тимчасово втратили робочі місця.

Джерело: ru.tsn.ua

Возможно, Вам также будет интересно