Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Порядок затвердження проектів будівництва змінений

6007.jpg
 

На засіданні Уряду було прийнято рішення про внесення змін до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи. Про це повідомляється на сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

Зміна Порядку забезпечить затвердження проектів будівництва не пізніше ніж через три місяці від дати отримання експертного звіту щодо розгляду проектної документації.

Крім того, новим Порядком передбачається зменшення кількості проектів будівництва, які будуть затверджуватися Кабінетом Міністрів України шляхом збільшення кошторисної вартості до 400 млн грн.Нагадаємо, з 2006 року Кабінетом Міністрів України затверджуються проекти будівництва об’єктів загальною кошторисною вартістю 100 млн гривень і більше.

Також відтепер буде забезпечена обов’язковість експертизи кошторисної частини проектів будівництва об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданихпід державні гарантії, тільки у випадку, якщо їх кошторисна вартість перевищує 300000 гривень.

Відповідний проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи” розроблено на виконання Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів Українищодо децентралізації повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю і вдосконалення містобудівного законодавства “.Документом вносяться зміни до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011№ 560 та удосконалення процедури затвердження проектів будівництва та проведення їх експертизи.

Джерело: ubr.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно