Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Повітряні ворота: 8 кращих аеропортів 2016 року

Singapore-Changi-1
 

8. Аеропорт Доха Хамад (Катар)

Аеропорт Доха Хамад (Hamad International Airport) характеризується як найбільш значимий термінальний комплекс в світі. Усередині нього все продумано так, щоб очікування пасажирів свого рейсу проходило найкомфортніше. В аеропорту є молитовні комплекси, дитячі кімнати, розкішні готелі та інше. На сьогоднішній день реалізується будівництво третього терміналу, необхідного для Олімпійських Ігор 2022, які пройдуть у Катарі.

7. Міжнародний аеропорт Кансай (Японія)

Аеропорт Kansai International Airport, побудований 20 років тому, до цих пір вважається інженерним дивом. Він побудований на штучному острові в затоці Осака. Аеропорт з «великою землею» з’єднує дворівневий міст довжиною 3750 метрів. Щорічний пасажиропотік у японському аеропорту становить 25 мільйонів чоловік.

6. Лондонський аеропорт Хітроу (Великобританія)

Лондонський аеропорт Хітроу (London Heathrow Airport) вважається одним із найбільш завантажених у світі. За минулий рік він прийняв майже 75 мільйонів пасажирів. На його території знаходяться церкви для представників різних конфесій. В аеропорту Хітроу активно впроваджуються «зелені» технології. До 2020 року комплекс зобов’язується взяти на себе зобов’язання по переробці 70 відсотків своїх же відходів.

5. Аеропорт Цюріха (Швейцарія)

Аеропорт Цюріха, відомий також, як Аеропорт Клотен є найбільшим у Швейцарії. Щорічно його пасажиропотік становить 26 мільйонів чоловік. На сьогоднішній день здійснюється будівництво додаткового комплексу, що включає безліч нових розкішних об’єктів. Його архітектором виступає Рікен Ямомото. З 2017 року керівництвом аеропорту планується проведення регулярних навчальних екскурсій для дітей.

4. Міжнародний аеропорт Тюбу (Японія)

Аеропорт Тюбу (Chubu Centrair International Airport) розташований в затоці Ісе. Це другий аеропорт, побудований на штучному острові в Японії. До послуг гостей на його території розташований 4-поверховий торговий центр, виконаний у вигляді двох традиційних японських вулиць. Зі спеціальною оглядового майданчика пасажири можуть спостерігати зблизька за злетами літаків.

3. Міжнародний аеропорт Чек Лап Кок (Гонконг)

Гонконгський аеропорт Чек Лап Кок (Chek Lap Kok International Airport) має один із найбільших терміналів у світі. Він також побудований на штучному острові, через брак вільного місця на півострові. Для зручності переміщення пасажирів, на території аеропорту функціонують рухомі доріжки. Аеропорт також пишається своїм IMAX кінотеатром з самим великим екраном у Гонконзі. У Chek Lap Kok International Airport використовуються енергозберігаючі та «зелені» технології, спрямовані на захист навколишнього середовища.

2. Міжнародний аеропорт Інчхон (Південна Корея)

Аеропорт Інчхон (Incheon International Airport) вважається найчистішим у світі. За ступенем функціональності, розваг і турботою про навколишнє середовище він стоїть на сходинку вище інших аеропортів. Керівництво стверджує, що втрата пасажирського багажу в Incheon International Airport складає всього 0,0001%. Крім того, на величезній території знаходяться спа-центри, льодовий каток, казино, поле для гольфу, Музей корейської культури, криті сади.

1.Аеропорт Чангі (Сігапур)

Ось уже кілька років поспіль сінгапурський аеропорт Чангі (Changi Airport) посідає перше місце серед кращих аеропортів світу. Незважаючи на те, що він був побудований ще в 1981 році, цей комплекс щорічно вдосконалюється, крокуючи в ногу з часом. Щотижня аеропорт обслуговує понад 6800 рейсів. До послуг гостей Changi Airport пропонує басейн на даху, величезне цифрове дерево, зимові оранжереї і навіть сад з 1000 метеликами.

Джерело: novate.ru

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно