Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

“Познякижилбуд” змінює власника

8312.jpg
 

Нвер Мхітарян, який заснував “Познякижилбуд” в 1996 році, зосередиться на розвитку міжнародної компанії Emerald Palace Group (спеціалізується на зведенні готелів і курортних комплексів класу “люкс”). У портфелі EPG готель Kempinski Hotel & Residences Palm Jumeirah в Дубаї.

Бренд “Познякижилбуд” після передачі акцій буде збережений у зв’язку з високим рівнем довіри у споживача. При цьому девелоперську функцію забере на себе Taryan Group, флагманом якого на сьогодні є лайф-стайл клуб Tsarsky.

“За 20 років світ споживача радикально змінився, – зазначив Артур Мхитарян. – Раніше людини влаштовувала хороша квартира. Сьогодні люди хочуть більшого, ніж просто квадратні метри, вони хочуть купити спосіб життя.Тому моє головне завдання, з одного боку, зберегти традиції і якість будівництва, ніж завжди відрізнявся “Познякижилбуд”, а з іншого – запропонувати ринку новітні технології та незвичайні рішення – наприклад, парк на даху “.

Корпорація “Познякижилбуд”, один з найбільших українських девелоперів, була заснована в 1996 році. За майже двадцятирічну історію побудовані і введені в експлуатацію будівлі площею понад 1000000 кв.м., У тому числі знамениті будинки з червоної цегли, серед яких будинок-хвиля в Царському селі, вежі-близнюки на бульварі Лесі України та будинок на Ковпака, 17.

Джерело: economics.unian.net

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно