Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Представлена ​​технологія 3D-друку будинків за 24 години

 

Американський стартап ICON і благодійна організація New Story презентували швидку 3D-друк житлових будинків для країн, що розвиваються.
Розробники заявили, що будівельному принтеру потрібно від 12 до 24 годин, щоб роздрукувати простий одноповерховий будинок площею 60 квадратних метрів.Максимальна площа будівлі, яку може зробити принтер, не перевищує 80 квадратних метрів

Представники ICON додали, що це перший 3D-друкований будинок, чий фасад повністю друкується за допомогою коду і дозволений для проживання людей; вони відзначили, що їхня технологіявідрізняється низькою вартістю. Один будинок, цьому етапі розробки, обійдеться в 10 тисяч доларів, однак в майбутньому вони обіцяють зниження до 4 тисяч доларів.

Після друку стін, будівельники встановлюють вікна, дерев’яний дах, базову сантехніку і електропроводку, яку можна провести прямо всередині стін. Вся установка, включаючи обробку, займає менше одного дня.В майбутньому ICON планують розробити роботів, які встановлюють вікна та дах після закінчення друку і дронів, які могли б зайнятися фарбуванням приміщення.

Також компанії представили принтер Vulcan, c допомогою якого вони будуть друкувати вдома.Незважаючи на велику вагу, він може переноситися з місця на місця. Vulcan друкує звичайну суміш бетону, який укладається в 100 ниток товщиною в дюйм; він зберігає форму у міру затвердіння.Стіни продовжують тверднути протягом декількох днів після друку, але почати жити в ньому можна вже відразу після виробництва.

Джерело: hightech.fm

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно