Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Прем’єр вирішив створити комісії з підготовки до опалювального сезону

5611.jpg
 

В рамках роботи комісій повинна проводитися аналітика розрахунків за електроенергію і газ і перевірка інформації про готовність підприємств житлово-комунального господарства.

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк доручив керівникам обласних держадміністрацій створити комісії з підготовки до опалювального сезону. Про це Арсеній Яценюк заявив на нараді з керівниками ОДА під час робочої поїздки до Хмельницького в четвер, 6 серпня.

В рамках роботи цих комісій у щотижневому порядку повинна проводитися аналітика стану розрахунків за електроенергію і газ і перевірка інформації про готовність підприємств житлово-комунального господарства.

Арсеній Яценюк підкреслив, чтовопросамі субсидій та компенсації за тарифами повинні займатися, в тому числі, і комісії з підготовки до опалювального сезону, які повинні бути створені розпорядженням керівника ОДА.

Прем’єр нагадав, що в серпні буде розіслана нова форма заяви і декларації для отримання субсидій 14,5 мільйону домогосподарств.

Арсеній Яценюк дав доручення, щоб кожен голова ОДА підготував розпорядження і конкретнийплан діяльності для всіх керівників райадміністрацій та їхніх заступників: «Дійти до кожного села, зустрітися з людьми і пояснити, що є субсидії, тобто 200кубічних метрів газу на кожну сім’ю за ціною, яка вдвічі нижче, ніж ринкова – 3600 грн ».

Джерело: jurliga.ligazakon.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно