Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Президент підписав закон про обов’язкове встановлення лічильників на тепло і воду

17363.jpg
 

Завдяки обліку, населення платитиме тільки за спожиті ресурси, відзначають автори закону.
Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», яким визначаються правові, економічні та організаційні основи забезпечення комерційного, в тому числі розподільного, обліку послуг з постачання тепловоїенергії, гарячої води, централізованого водопостачання.

Про це повідомили в прес-службі глави держави.

Зокрема, законом вводиться обов’язковий облік тепла та води. Завдяки обліку, населення платитиме тільки за спожиті ресурси.Введення норм цього закону дозволить контролювати ефективність реалізації заходів з енергоефективності. Все це має сприяти зменшенню витрат споживачів на оплату комунальних послуг.

Також нормами закону визначено порядок оснащення будівель і окремих приміщень вузлами комерційного обліку, їх обслуговування, заміни та абонентського обліку, особливості зняття показань вузлів обліку і відповідного розподілу обсягу спожитихкомунальних послуг, організаційно-правові засади формування рахунків на оплату комунальних послуг.

“Реалізація закону дозволить підвищити ефективність функціонування сфер теплопостачання і централізованого водопостачання, створити стимули раціонального використання водних і енергетичних ресурсів, а також буде сприяти налагодженню взаємовигіднихвідносин між споживачами та суб’єктами господарювання, що надають відповідні послуги “, – йдеться в повідомленні.

Джерело: unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно