Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

При призначенні субсидій безробітним зараховуються доходи в 2 прожиткових мінімуми

17471.jpg
 

При призначенні житлових субсидій безробітним особам зараховуються доходи в розмірі двох прожиткових мінімумів, йдеться в повідомленні Кабінету міністрів України на сторінці в Facebook.
У ньому наголошується, що неофіційні доходи отримує велику кількість українських домогосподарств.”Чи не сплачуючи нічого в державний бюджет країни, недобросовісні громадяни хочуть отримати допомогу від держави на оплату житлово-комунальних послуг – субсидію – в максимальному розмірі. І така допомога до недавнього часу їм надавалася”, – сказано в повідомленні.

В уряді вважають, що така ситуація є несправедливою.”Тому зарахуванням двох прожиткових мінімумів – з 1 травня 2017 року – 3 248 грн – держава вирівнює соціальну справедливість між тими, хто дійсно потребує підтримки в оплаті житлово-комунальних послуг, і тими, хто начебто не працює, але на якісь то доходиживе “, – наголошується в повідомленні.

При цьому по відношенню до тих, хто насправді знаходиться в складних життєвих обставинах, комісія при розгляді заяв може встановити субсидію, зарахувавши в ідеї доходу один прожитковий мінімум посилання – 1 624 грн.”Рішення про зарахування 2-х прожиткових мінімумів людям працездатного віку при оформленні субсидії покликане стимулювати населення до праці та офіційним працевлаштування.Таким чином, держава бореться з тіньовою економікою та прихованої зайнятістю “, – сказано в повідомленні.

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно