Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

При проектуванні станцій метро будуть враховувати потреби людей з інвалідністю

6290.JPG
 

Нові станції метрополітену потрібно адаптувати до потреб людей з особливими потребами вже на етапі їхнього проектування. Про це йшлося на нараді, що відбулася під головуванням заступника Міністра інфраструктури Миколи Снітко.

«Розроблений Міністерством інфраструктури законопроект« Про залізничний транспорт », який зараз проходить узгодження, передбачає забезпечення умов для маломобільних груп населення під час будівництва всіх нових одиниць рухомого складу іоб’єктів інфраструктури. Покращувати ці умови в даний час потрібно і при проведенні реконструкції та капітального ремонту станцій метрополітену », – зазначив чиновник.

За його словами, облаштування станцій метро з урахуванням всіх потреб маломобільних груп населення вимагає часу і коштів. Втім, вже зараз планується зробити першочергові заходи з метою зробити метро більш зручним.Мова йде про контрастних лініях маркування, забезпеченні звукових і світлових сигналів для людей з вадами зору та слуху на входах і виходах зі станцій, обладнанні поручнями всіх сходових майданчиків, облаштуванні пандусів.

Під час наради прийнято рішення з 21 вересня провести в метрополітенах України місячник, мета якого – визначити доступність об’єктів інфраструктури метро для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.До роботи залучатимуть представників громадських організацій людей з інвалідністю. За результатами заходу планується розробити та затвердити плани-графіки щодо усунення виявлених недоліків.

Також у Міністерстві мають розробити проект наказу «Про затвердження Правил користування метрополітеном», який передбачає внесення до діючі Правила нового розділу, деталізуючого питання обслуговування пасажирів з особливими потребами.

Джерело: jurliga.ligazakon.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно