Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Приватність насамперед: житловий будинок з закритим фасадом

Robert_Skitek-min
 

Архітектурна фірма RS+ завершила роботу над проектуванням і будівництвом приватного будинку, розташованого в Krotoszowice на півдні Сілезії (Польща). В основному в селищі представлені будинки, побудовані ще в 1960-70-х роках. Ця споруда різко контрастує з оточуючими оселями.

Знадвору будинок має величезні вікна, що відкривають чудовий вид на гори, а з боку вулиці споруда нагадує глуху фортеця, що захищає господарів від випадкових поглядів цікавих перехожих.

Розробляючи форму будинку, архітекторові надихалися гірськими вершинами, розташованими недалеко від селища. До того ж, потрібно було дотриматися норми, встановлені в цьому регіоні: побудувати тільки скатний дах.

З боку вулиці будинок нагадує практично глуху фортецю зі своєрідною геометрією. Фасад облицьований декоративною чорною цеглою, а сам будинок обнесено високим бетонним парканом. Господарі побажали, щоб із боку вулиці ніхто не заглядав до них і не порушував спокій.

А з боку двору будинок, навпаки, має кілька величезних вікон, які відкривають вид на ліс і гори. До того ж великі отвори дозволяють проникати сонячному світлу всередину приміщень.

На відміну від темного фасаду інтер’єр виконано в світлих відтінках. Стіни з полірованого бетону, підлоги з натуральної деревини, білосніжні елементи декору. У будинку площею 305 квадратних метрів розташована вітальня з їдальнею, кухня, дві дитячі кімнати, спальня, ванні кімнати і підсобні приміщення.

Джерело: novate.ru

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно