Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Прийняті єдині підходи до термомодернізації будівель

2533.jpg
 

Реконструкцію також проводитимуть згідно з прийнятими правилами.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства прийняло національний стандарт, що визначає єдині підходи при впровадженні комплексної термомодернізації житлових будинків при їх реконструкції та капітальному ремонті.Про це йдеться в повідомленні відомства.

Згідно з ним, з 1 жовтня 2015 вступить в дію національний стандарт «Керівництво з виконання термомодернізації житлових будинків».

Основні завдання документа: встановлення переліку та порядку проведення робіт з комплексної термомодернізації житлових будинків; встановлення переліку та вимог до документації; надання спільної допомоги архітекторам, проектувальникам, які виконують роботи порозробці документації, а також організаціям, що виконують роботи з термомодернізації.

Крім того, стандарт передбачає встановлення вимог до організацій, які виконують капітальний ремонт та реконструкцію, встановлення основних правил експлуатації будівель після їх термомодернізації, гармонізацію стандарту чинних стандартів зутепленню будинків, модернізацію мереж енергопостачання.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно