Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Проблему довгобудів можна вирішити за допомогою будкомпаній повного циклу

1549.jpg
 

Більше шансів бути добудованих у довгобудів в центрі.
Проблему довгобудів можна вирішити, залучаючи до завершення будівництва «заморожених» об’єктів, будівельні компанії повного циклу.

Про це повідомила директор компанії «АИММ-ГРУП» Анна Іскіердо.

Київська влада заявила про плани вирішення питання з довгобудами в столиці, але знайти інвесторів в нинішній економічній ситуації буде досить складно.Водночас, державні преференції і співпрацю з великими забудовниками, які мають у своїй структурі підрядні організації, може зрушити проблему з «мертвої точки».

«Щоб ввести в експлуатацію довгобуд, потрібно виконати ряд складних технічних робіт і мати достатньо фінансових можливостей. Тому цікавими можуть бути такі об’єкти крупним компаніям, які будують «під ключ».Наявність в структурі генпідрядних організацій в середньому «економить» порядка 20% бюджету будівництва, що в ситуації з довгобудом може бути вагомим аргументом », – вважає експерт.

За її словами, найбільше шансів бути добудованими у «заморожених» об’єктів, до яких підведені інженерні мережі, і вони розташовані в центральній частині міста. Вирішальним фактором є відсоток проданих площ довгобуду.Щодо цих цифр багатьом довгобудам не судилося бать добудованими.

«Вартість проектних робіт та будівництва для об’єктів, які простоювали роками, може становити від 20 до 50% вартості схожого за характеристикою новостроя.Але за рахунок преференцій міських властей, гарного розташування об’єкта, раціональних проектних рішень подорожчання може бути істотно зменшено », – стверджує експерт.

За даними «АИММ-ГРУП» в Україні близько 6% будівельних компаній, що працюють на ринку, є компаніями повного циклу.

Джерело: 100realty.ua

Возможно, Вам также будет интересно