Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Продовжити земельний мораторій запропонували ще на 10 років

2956.jpg
 

Ринок землі в Україні потрібно відкривати, але сьогодні це робити ще рано. Таку думку в інтерв’ю «Українським медійним системам» висловив народний депутат Андрій Вадатурський.

«Я бачив уже один із законопроектів – там пропонується продовжити мораторій ще на 10 років. Але це одна з ініціатив, яку ми ще не розглядали на комітеті », – сказав він.

Андрій Вадатурський зазначив, що зараз є проблема продовження мораторію і це поганий сигнал для ринку.

«Сьогодні ми не знаємо, буде ринок через рік-два чи ні. Як поступати бізнесу: накопичити гроші або вкласти гроші в техніку і взяти землю в оренду?Я – за ринок землі в цілому, але не сьогодні. Тому що економічна ситуація погана, у нас немає нормальних судів, нормальної прокуратури, які б забезпечили нормальні ринкові відносини.І знову буде зловживання … Але ринок землі повинен бути », – пояснив він свою позицію.

Разом з тим, на його погляд, коли Україна будемо готова до зняття мораторію, це буде серйозна революція.

«За оцінками – це трильйони доларів, якими можна погасити і кредити, які можна направити на інфраструктуру, на добробут людей. Це колосальні резерви.Але нам не можна скористатися так цими резервами, як ми скористалися при першій хвилі приватизації, коли ми приватизували об’єкти, заводи, які потім просто були розвалені », – вважає нардеп.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно