Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Проект громадського простору

 

Голландська фірма MVRDV виграла конкурс на створення оглядового майданчика в Ден-Гелдері, невеликому місті на півночі Голландії.
Хвилеподібна конструкція під назвою SeaSaw повинна стати не просто новою визначною пам’яткою міста, а й його символом, що втілює нерозривний зв’язок між містом і морем.

Ден-Хелдер розташований на березі протоки Марсдіп і добре захищений від повеней.На жаль, через дамби жителі міста відрізані від моря, тому архітектори постаралися відновити цю втрачену зв’язок і спроектували оглядовий майданчик, яка поверне приголомшливий вид на безкраї води.

Форма гойдалок обрана не випадково, оскільки вона уособлює припливи і відливи. Планується, що конструкція буде коливатися в залежності від рівня води.Архітектори також постаралися втілити в проекті постійний рух моря, тому, якщо дивитися на майданчик зверху, то можна побачити знак безкінечності.

Крім головного майданчика, архітектори спроектували п’ятикілометровий прогулянковий маршрут і велосипедну доріжку. Будівництво планується завершити в 2019 році.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно