Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Проект концертного залу в Нюрнберзі

 

Бюро Bart // Bratke і Matthijs la Roi Architects представили проект нового концертного залу в Нюрнберзі.
Концертний зал Meistersingerhalle, побудований в 1960-і роки, має багату історичну спадщину і є знаковим місцем в німецькому містечку, тому до дизайну архітектори підійшли з особливою педантичністю.

Зал знаходиться поряд з міським парком Луітпольдхайн, тому архітектори постаралися органічно інтегрувати його в навколишній ландшафт.Відкрите фойє, надземні коридори навколо будівлі, просторий газон з вмонтованими туди кам’яними плитами створюють відчуття гармонійного продовження саду.

Будівля має грубе кам’яну основу, контрастує з легкої, майже прозорим дахом.Архітектори постаралися обіграти модерністські елементи старого залу і представити їх в новому сучасному способі. Тому фасад з виразною сходами і геометричним навісом – це відсилання до минулого.

Проект складається з двох будівель, функції яких чітко розмежовані: громадська будівля, де безпосередньо знаходиться концертний зал та інші зони, і будівля для художників, артистів і працівників.У приміщенні для персоналу є просторий лаундж і зона харчування. А також гардеробні, гримерки з прямими виходами на сцену.

Головний вхід для відвідувачів веде до центрального атріум, де розташовані всі громадські приміщення.Сам концертний зал сприймається як окреме відокремлений простір, яке оброблено дерев’яними панелями.Решта приміщення розбите на кілька рівнів і зон – вони з’єднуються безліччю різноманітних сходів, які порушують строгу геометрію і створюють візуальний обсяг простору.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно