Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Проект початкової школи

 

Архітектурне бюро Zaha Hadid представило проект початкової школи в китайській провінції Лушань.
Школа буде розташовуватися в 160 км на північний захід від Наньчана і прийме дітей з 12 місцевих сіл із загальним населенням 1800 чоловік.

Кампус включає в себе кілька класних кімнат, гуртожитків, спортивних залів і громадських місць, з’єднаних між собою центральним двором під відкритим небом. Він являє собою основний простір для циркуляції школярів, а також зону для ігор.

Школа розташувалася в мальовничому місці, в оточенні гір і річок, тому архітектори зробили параболічну форму будівель зі склепінчастими вікнами.Вони по максимуму пропускають природне освітлення і відкривають приголомшливий вид на ландшафт, в той же час захищаючи простір від жаркого субтропічного клімату.Кожен клас – це окрема будівля з гнучким механізмом навчання, яке передбачає можливість проводити заняття як в кабінеті, так і під відкритим небом.

Район, де буде розташовуватися школа, має багаті традиції у виробництві кераміки, тому цей матеріал архітектори планують використовувати для внутрішньої і зовнішньої обробки будинку.

Навчальна програма школи є синтез китайської і міжнародної академічних систем з упором на предмети мистецтва і передові інтернет-технології.Тому установа стане унікальним місцем в провінції, де дизайн відображає сучасний підхід до освіти.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно